Nové cvičení pro seniory - Senior fitnes o.s. zve do tělocvičen

Senior fitnes o. s. v Praze 8 nově nabízí cvičení pro různé skupiny seniorů, včetně zdravotně oslabených chronickými nemocemi pohybového aparátu a interními nemocemi, s cílem oddálit procesy stárnutí a v  případě zdravotních problémů je zmírňovat, nebo pomáhat při jejich rehabilitaci.

Těm seniorům, ale i občanům 50+,  kteří pochopili, že zdraví je především jejich záležitostí, Senior fitnes o. s. nabízí možnost zdokonovalovat se pod odborným vedením  cvičitelů a lektorů.

Dobrá fyzická a duševní kondice se projeví ve všem: v držení těla, ve správném dýchání, v rozsahu a kultivovanosti pohybu (bez bolestného omezení), zpevněním středu těla, růstem sebedůvěry a zlepšením nálady. Individuální dohled na správnost provedení cviků je pro naše cvičitele pravidlem, stejně tak jako zvýšená pozornost nově příchozím cvičencům.

Od 3. listopadu 2014 budou cvičení pravidelně probíhat v prostorách Tělocvičné jednoty Sokol Kobylisy, U školské zahrady 430/9 ( pět minut od stanice Metra Kobylisy), a to  každé pondělí od 18-19 hod. a každé úterý od 11-12 hod., kontakt Jiřina Guttenbergová, tel. 606 640 018, e-mail j.guttenbergova@seniorfitnes.cz, www.seniorfitnes.cz.

V Praze 8 dne 1.10.2014, Vladimíra Ludková