Aktuality

Centrum RoSa se otevírá

3.02.2015 Centrum RoSa je nově vzniklý volnočasový prostor pro všechny generace. Pod jeho hlavičkou najdete aktivity zejména pro seniory, rodiny s dětmi, sympatizanty zdravého pohybu a životního stylu. Připraveno je také klubové členství, které umožňuje čerpat výhody na zvolené akce a služby. Více informací na recepci Rezidence RoSa nebo každý čtvrtek od 13.00 do 16.00 v Knihovně, kde se koná pravidelný program pro seniory. 

Fotky z lednových tvořivých dílen

3.02.2015 Lednové tvoření se konalo v duchu jara, protože počasí za okny si o to přímo žádalo. A tak jsme v Klubu seniorů Křižíkova za vydatného sluníčka vyráběli papírové kytice a v Centru aktivizačních programů Burešova jsem se pustili rovnou do korálkové vrby. Teď jen doufáme, že v březnu nebudeme vyrábět sněhové vločky. Přijďte i Vy mezi nás. Termíny únorového tvoření: Klub Křižíkova - úterý 3. února v 15.00 a CAP Burešova - pondělí 16. února ve 13.00 hodin. Těší se na Vás Vladimíra Ludková  

Výherce lednové křížovky

3.02.2015 Výhercem ceny za správné řešení lednové křížovky se stala Jitka Zemanová. Zadání únorové křížovky spolu se správným řešením té lednové naleznete zde.

Plesové miniklobouky

13.01.2015 Konečně! Tvořivé dílny opět v plném proudu. Ta první lednová se konala v Centru aktivizačních programů Mazurská a tématem byla blížící se plesová sezóna. Vytvořily jsme asi dvacítku úžasných originálů jako od profesionální kloboučnice. Téma dílničky všechny zúčastněné natolik zaujalo, že jsme si slíbily jeho pokračování. Za měsíc se proto v CAPu Mazurská sejdeme opět u klobouků. Nejbližší tvořivá dílna se koná v Klubu Křižíkova, 13. ledna v 15.00 hodin a v CAPu Burešova, 19. ledna ve 13.00. 

Ráda se potkám i s Vámi

13.01.2015 Po komunálních volbách v roce 2014 se pro mě mnohé změnilo, alespoň jsem si to na krátkou dobu myslela. Dnes, téměř dva měsíce po odchodu z radnice osmé městské části, vím, že se pro mě nezměnilo vůbec nic. I nadále působím a pracuji v oblasti sociálních služeb, věnuji se aktivizačním programům pro seniory a lidé se mě ptají na řešení svých problémů. A toho si velice vážím, protože i když už nesedím na Libeňském zámku a jako zastupitelka mám i díky úporné snaze současného vedení radnice omezené možnosti, tolik let práce pro občany Prahy 8 nelze vymazat. Ráda se potkám i s Vámi, stačí mě kdykoliv kontaktovat (viz kontaktní formulář) nebo mě oslovit při náhodném setkání. Jsem zde stále pro Vás.   Na setkání s Vámi se těším Mgr. Vladimíra Ludková